מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

הנקודות החשובות שיש לשים לב אליהן בעת רכישת מונית
על מה כדאי לשים לב כשאנחנו רוצים לרכוש מונית חדשה? סיקור מיוחד בנושא עם טיפים חשובים לכל נהג מונית צעיר וחדש ותחום.
להמשך קריאה 
טיפים לרכישת רכב חדש מפי מנכ"ל סונול ניר גלילי
רוצים לקנות רכב חדש? כדאי לכם לקרוא את הטיפים של מנכ"ל סונול ניר גלילי שבתפקידו הקודם ניהל את חברת הליסינג שלמה סיקסט - וכך להגיע לאופציה המיטבית עבורכם.
להמשך קריאה 
רכב יד שניה – בין קנייה מאדם פרטי לבין קנייה מסוכנות רכב
מאמר מידע אשר מסביר את ההבדלים בין רכישה מאדם פרטי לבין רכישה מסוכנות רכב, ומה היתרונות שיש לכל שיטת רכישה
להמשך קריאה 
חלקי החילוף ושוק יד שנייה בתחום
אחת השאלות ששואלים את עצמם לא מעט אנשים אשר נדרשים להחליף רכיב מסוים ברכב היא, האם נכון מבחינתם לקנות חלקי חילוף יד שנייה או שמא הם חייבים להסתפק בחלקי חילוף יד ראשונה.
להמשך קריאה 
רכבים למכירה – כיצד אנחנו יכולים למצוא אופציות שמתאימות לנו?
כשאנחנו ניגשים לקנות רכב חדש, אנחנו יוצרים לעצמנו כמה וכמה פרמטרים שיכולים לעזור לנו בתהליך החיפוש והבחירה. על פי אותם פרמטרים אנחנו נחליט, בסופו של דבר, איזה רכב יכול להתאים לצרכים שלנו.
להמשך קריאה 
רכב – האם הוא נחוץ לאיכות החיים שלנו?
להמשך קריאה 
הגיע הזמן להתחדש – כך תחליפו רכב בקלות
מדי כמה שנים אנחנו רוצים להתחדש. אנחנו משפצים את הדירה, מבצעים שינוי דרמטי בשיער או מחליטים להחליף עבודה. אלא שיש תחום אחד שבו אנחנו זקוקים להחלפות ושינויים באופן כמעט קבוע. בכל מה שקשור לרכב הפרטי שלנו, כלי התחבורה שבלעדיו נתקשה מאוד להגיע בזמן למשרד, לחוגים של הילדים או לחתונה של הדודה מחיפה, אנחנו אוהבים לשנות, לחדש וכמובן: לשדרג.
להמשך קריאה 
הליך גישור
אנשים רבים שנקלעים לסכסוכים בנושאים מסוימים ולא משנה אם מדובר בסכסוך משפחתי או בסכסוך עסקי, סכסוך בין שכנים, מאבקי ירושה וכדומה, בכל אותם מקרים יש את המוצא שהרבה אנשים בוחרים בו וזהו ההליך המשפטי.
להמשך קריאה 
מכירת רכב באמצעות פרסום באינטרנט
תהליך מכירת רכב יכול להיות תהליך קצר ומוצלח או תהליך מסורבל וארוך. אם בעבר האפשרות היחידה הייתה פרסום מודעה של הרכב בלוח של אחד העיתונים הארציים, דבר שהצריך הוצאה לא קטנה, כיום יש אפשרות אחרת, מהירה יותר וזולה יותר - פרסום רכב למכירה באתר אינטרנט.
להמשך קריאה 
השכרת מונית
על תופעת השכרת המוניות בישראל - כיצד זה עובד למעשה, מי בעצם יכול להשכיר מונית ועל פי אילו קריטריונים ולאילו מטרות - כל התשובות בסיקור המיוחד הבא בנושא.
להמשך קריאה 
1  2  3  >