מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

השכרת רכב ביעדי ארצות הברית

לוח רכב cars2 - השכרת רכבים בארה

השכרת רכב בחו"ל

פורסם: 01/10/2012

השכרת רכב הינו אחד משירותי התיירות הפופולאריים והנפוצים ביותר שקיימים כיום אצל מרבית מהתיירים והמטיילים ברחבי העולם, אחד מהיעדים הפופולאריים ביותר לבצע בהם כיום השכרת רכב הינה ארצות הברית של אמריקה שנחשבת ליעד התיירות הגדול ביותר ויחד עם זאת גם הפופולארי ביותר.

ישנם מגוון רחב של סיבות למה באמת כדאי לבצע השכרת רכב בארצות הברית, כאשר לדבר ישנם כמו כל דבר יתרונות ברורים וחסרונות כמו בכל דבר.

היתרונות של השכרת רכב בארה"ב

כיום ידוע לכולנו שטיול בארצות הברית אינו מתחיל ומסתכם בטיול בניו יורק או לאס ווגאס, בדרך כלל אלו שנוסעים לטייל באמריקה נוסעים למספר יעדי תיירות, כאשר הניידות ממקום למקום ומידע ליעד מתבצע במרבית המקרים בעזרת טיסות פנים בארה"ב שנחשב גם לאמצעי התחבורה הפופולארי ביותר.

להשכרת רכב בארה"ב ישנם לא מעט יתרונות משמעותיים, כאשר היתרון המובהק הוא ראשית כל לראות דברים שלא כל אחד רואה, לדוגמא ניקח נסיעה מניו יורק לוושינגטון שלוקח בממוצע ברכב כ 10 שעות עד 14 שעות, מה שיכול להיות מרתק בשביל לראות דברים שלא כל המטיילים הסטנדרטים שרואים כל יום.

חסרונות של השכרת רכב בארה"ב

כמו לכל יתרון גם להשכרת רכב ישנם חסרונות, כאשר החסרונות, הם:

·         עלויות הדלק - כאשר מבצעים נסיעות מרובות ברכב העלויות והמחירים בעצם מגיעות ליעדי ביטוי בדלק שיש למלא במהלך הנסיעות והטיול, אין ספק שהדבר הוא חיסרון שמגיע לידע ביטוי בסופו של יום בכיס של המטייל.

·         זמן הנסיעה - הנסיעה מיעד ליעד בתוך ארצות הברית הוא דבר שלוקח זמן לעומת טיסות שלוקחות מספר שעות בודדות ולכן, מומלץ מאוד לבצע תכנון מקדים של הנסיעות מיעד ליעד בשביל לא להתברבר בדרך ובמהלך הביקור ביעד.

לסיכום

כאשר מבצעים רכישה של טיסות לארצות הברית אצל סוכן הנסיעות מומלץ מאוד לבחון את האפשרות של השכרת רכב ביעד, במידה והחלטת לטייל ולבקר במספר יעדים ולא רק לסיבוב קניות בניו יורק או סיבוב הימורים בלאס ווגאס, כמובן שבמידה והחלטת לבצע השכרת רכב הדבר המומלץ ביותר הוא לבצע את ההשכרה מהארץ וזאת בגלל מחירים טובים יותר למקדימים להזמין וכמו כן מלאי הרכבים שנמצאים בסוכנות ההשכרה בטרם מגיעים ליעד מה שלבטח לא יהיה במידה ותגיע ליעד.

שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה