מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

קניית רכב יד שנייה

יד שנייה

פורסם: 15/12/2011
 
יש הטוענים כי  בחיים הכול עניין של מזל, על מנת לא להעניק למזל משקל רב בקבלת החלטה בעת רכישה של רכב יד שנייה, מומלץ לקרוא בעיון את השורות הבאות:

כאשר מתכננים רכישת רכבים יד שנייה חשוב לברר מספר דברים עוד בשלב השיחה הטלפונית הראשונית על בעל הרכב:
  • כמה ידיים הרכב עבר ?
רכב שעבר הרבה ידיים, עשה זאת לא בגלל שהרכב מצוין ומפנק ובעליו רוצים שהוא יגרום הנאה לכמה יותר אנשים אלא ההיפך הוא הנכון, אנשים נפטרים ממנו כמה שיותר מהר ולא חסרים פראיירים. הממוצע לרכב הוא העברת בעלות הוא אחת כל שלוש שנים.

  • כמה קילומטרים הרכב עבר ?
מספר קילומטרים גבוה מעיד על יותר סיכוי לבלאי במנוע. הממוצע לרכב הוא 18 אלף קילומטר בשנה. בררו מי היו הידיים הקודמות שנהגו על הרכב. במידה ואתם רוכשים רכב שבעבר שימוש חברות השכרה או ליסינג הדבר משפיע באופן ישיר על הוזלת מחיר הרכב.

  • האם הרכב משועבד או עם הגבלה כלשהי?

           בדיקה קצרה מול משרדי הרישוי השונים יספקו לכם תשובות מקיפות לגבי מצב הרכב ושיוך הבעלות לגביו.


  • האם הרכב נהג לעבור טיפולים ?
חשוב לברר כמה טיפולים עבר הרכב ואיפה,בקשו לראות  ספר טיפולים של הרכב במידה והוא קיים. בעל רכב יד שנייה המציג בפניכם תיק טיפולים מסודר וקפדני ידרוש עבור הרכב מחיר מחירון מלא, ברוב המקרים זאת עסקה משתלמת עבורכם.

רושם ראשוני בעת רכישת רכב יד שנייה
בדקו את הרכב בצורה מקיפה ויסודית.בדיקה זו כוללת: מצב הפח, צבע, צמיגים, נזילות ואת כל המכלולים הקיימים ברכב,לרבות, חלונות חשמל,מיזוג אוויר ועוד.

נסיעות מבחן
חובה לבצע נסיעת מבחן לפני רכישת רכב יד שנייה,בדקו איך הוא נוסע, האם המנוע שקט או מרעיש והכי חשוב האם הוא תואם לנוחיותכם ואופי הנהיגה שלכם.

בדיקת הרכב במוסך בדיקה מקצועי!
אל תוותרו  לעולם על בדיקת רכב יד שנייה במכון בדיקה מורשה.רצוי ומומלץ לבחור באופן עצמאי את המוסך הבודק.מוסכי בדיקה יעניקו לכם דוח מפורט על תקינות הרכב ובטיחותו.
כמו כן,מוסכי הבדיקה יכולים לבדוק  בין השאר האם מספר השלדה תואם את המספר שמופיע ברישיון הרכב. רק בתום הבדיקה כשתראו את טופס הבדיקה התייעצו עם מבינים או עובדי המכון והחליטו האם לקנות את הרכב או לא. בכל מקרה של  בעיות שונות במרכב הרכב,תוכלו לבקש מבעל הרכב הורדה  במחיר או שתוותרו והמשיכו באיתור רכב אחר.
שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה