מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

3 דברים שלא ידעתם על רכבים משוריינים

פורסם: 14/07/2021 מאת: צוות האתר

אם אתם צריכים רכב ממוגן מפני ירי, אתם כנראה אנשי עסקים שצריכים להתנייד מפה ולשם, אבל אתם צריכים לעשות את זה כשאתם מרגישים בטוחים לחלוטין. ואין יותר ביטחון מאשר מה שרכבי שרד יכולים לספק לכם. הרכב ממוגן ירי ברמת 6B+, מה שמספק לכם את רמת הביטחון המרבית כמעט.
בין אם אתם צריכים הסעות ממוגנות ירי, או שמא אתם מעוניינים לרכוש רכב ממוגן נגד ירי, בכל מקרה כדאי להכיר את היתרונות שיש ברכבים מהסוגים האלו. אם תצטרכו למשל הסעה ממוגנת ירי, כדאי לדעת שהנהגים שלכם יהיו אנשי מקצוע מיומנים במיוחד, בדרך כלל גם כאלו שיצאו מיחידות קרביות בצבא. אם אתם לא צריכים הסעה ממוגנת, ייתכן שאתם מעוניינים לרכוש רכב ממוגן ירי. אם כך, בואו נכיר את היתרונות שיש ברכבים אלו, נתחיל עם מה שלא ידעתם על היוקרה שיש לרכב להציע.


רכבים ממוגנים ירי יכולים גם להיות יוקרתיים מאוד


אולי לא ידעתם, אבל רכבים ממוגני ירי גם עשויים להיות מאוד יוקרתיים. רכב משוריין עשוי להיות ג'יפ מפואר, אבל הוא עשוי להיות גם רכב משפחתי. בין אם כך או כך, אתם מוזמנים להנות מרמת פאר שלא הכרתם ברכב המשפחתי שלכם.
בהתאם לגודל שלהם ולמרחב הפנים ברכב, רכבים משוריינים יכולים לכלול בתוכם אפילו מקרר מיני בר קטן. כמו כן, חלק מהרכבים מותאמים לנסיעות ארוכות וכוללים בתוכם את כל האבזור שתצטרכו בדרככם ליעד שלכם.


רכבים משוריינים חייבים להיות עוצמתיים מתחת למכסה המנוע


כנראה שלא ידעתם את זה, אבל רכב משוריין חייב לכלול נתונים עוצמתיים מתחת למכסה המנוע. אם למש תיקחו רכב סופר מיני כמו קיה פיקנטו ותרכיבו עליו שריון ממוגן ירי, הקיה המסכנה לא תצליח לסחוב גם מטר אחד בודד.
יש סיבה לכך שנהוג למגן רכבים כמו ג'יפים עוצמתיים. כשמתחת למכסה המנוע יש הרבה כ"ס וקג"מ גבוה, הרכב יכול לסחוב את המיגון שמרכיבים עליו. כשם שאפשר למגן ג'יפים, אפשר גם להפוך רכב ואן לרכב ממוגן ירי, רכבים מסחריים ועוד. 


רכב ממוגן ירי הוא רכב VIP לכל דבר


יש סיכוי שלא ידעתם את זה, אבל רכב ממוגן ירי הוא רכב VIP לכל דבר, שמגיע אליכם עם נהג פרטי וצמוד. אם אתם צריכים רכב משוריין מסיבה כזו או אחרת, אתם יכולים לשכור רכב וגם נהג, מה שיאפשר לכם לקבל את חוויית השירות הטובה ביותר.
בין אם אתם צריכים רכבים משוריינים מסוג ג'יפים או מסוג אחר, אנחנו ממליצים לערוך השוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות. ככה תוכלו לנסוך לחסוך כמה שקלים, אבל חשוב לוודא שהחיסכון לא יבוא על חשבון מהימנות החברה. אם יש צורך לשלם קצת יותר על שירות שהוא באמת מקצועי, יהיה עדיף.

שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה