מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

אילו שירותים מנעולן רכב יכול להעניק לך?

פורסם: 16/09/2020 מאת: צוות האתר
שירותיו של מנעולן רכב מקצועי רחבים יותר ומכסים מגוון בעיות מאשר פריצה לרכבים במקרה הצורך. מנעולן רכב מתמצא בתחום המפתחות הייחודיים של הרכבים, ידע לתת המלצות לפעולות במקרה חירום ויביא איתו את כל המכשור המתאים, לא משנה איזה סוג רכב או מפתח יש לנו. בנוסך לפריצה של מנגנונים שונים, מנעולן רכב מבצע גם עבודות שכפול או שחזור של מפתחות שונים. הנה כמה דוגמאות לסוגי המפתחות השונים:
  • מפתח ברזל
  • מפתח עם קידוד אימובילייזר
  •  מפתח חכם
  • מפתח כרטיס
כשניצור קשר עם מנעולן רכב, הוא ישאל אותנו עוד בדרך איזה סוג מפתח יש לנו כדי להתאים את הציוד הנדרש. מנעולן רכב מנוסה ינחה אותנו כיצד להתמודד עם שכפול או שחזור המפתח המתאים גם לאחר שנקבל ממנו שירות. כך נדע מי מהמפתחות נוכל לשכפל בקלות ומי דורש קידוד מחדש או אפילו הזמנה מהיצרן מחו"ל.

באיזה מקרים נזדקק לשירותיו של מנעולן רכב?

הנה כמה דוגמאות נפוצות (ומביכות בחלקן) שמנעולן רכב מקצועי ייתן את המענה הטוב ביותר אליהן:
  • ננעלנו מחוץ לאוטו והמפתחות בפנים
  • לאחר ניסיון פריצה חובבני שלנו שהסב נזק לרכב, בניסיון להימנע מלקרוא למנעולן
  • המפתח שבור או פגום – בין אם ביד שלנו או בחור המנעול.
  • ילד נעל את עצמו בתוך הרכב ולא יודע איך לצאת
  • בעקבות תאונה ששיבשה את מנגנון הנעילה ברכב

בכל מקום ובכל זמן, 24/7

נדמיין כי במשך שבוע תכננו את הטיול המושלם עבור המשפחה שלנו בנחל אורן שבהר הכרמל. אפילו הצלחנו ליפול על מזג אוויר מושלם. החננו את הרכב בנקודה אחת ויצאנו לדרך. הלכנו והלכנו ובסוף היום, עייפים ומרוצים ורק מחכים להוציא את הצידנית עם הקפה במושב האחורי ופתאום גילינו שהמפתחות לרכב אבדו בדרך. במקרה כזה, הסיכוי להשיב אותם קטן עד לא קיים.
מה עושים עכשיו? נזכרים שלמעשה מנעולני רכב שהם הפתרון המושם לרגע כזה עובדים 24/7, מסביב לשעון למעננו. כל שנותר לעשות הוא להקליד "מנעולן בקריות" ולחכות לבעל המקצוע שיעזור לנו להמשיך את היום.

לא לוקחים סיכונים

כל המקרים הללו מהווים מקרה חירום, כל אחד לעצמו. במקרה של נעילת ילדים ברכב תוך כדי משחק או בצורה תמימה לחלוטין – מדובר במקרה חירום שעלול לעלות בחיי אדם בשל החום הכבד. אם אין באפשרותנו לשבור חלון מחשש לפגיעה, מזעיקים מנעולן מקצועי. לצד מפלס החרדה העולה עם כל רגע שעובר מחשש לבריאות ילדינו, לפחות נדע כי החילוץ ייעשה על הצד הבטוח ביותר מבלי לפגוע בילדים או ברכב.

להקדים תרופה למכה

טיפ קטן שיעשה הבדל גדול: מומלץ לשכפל מפתח קיים לרכב ולא לחכות למקרה חירום בו נצטרך בנוסף למנעולן גם לשחזר את המפתח. גם אם הרזרבי בבית ואין לכם גישה אליו, לאחר פריצת המנעול נוכל לשוב להשתמש באותו מפתח ולשכפל אותו במידת הצורך. אולם, במקרה שלא קיים רזרבי והמפתח היחיד נגנב/נשבר או אבד, נאלץ לבצע שחזור מפתח שעלול לעלות לנו ביוקר.
שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה