מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

השכרת רכב בלונדון או חברת הסעות?

פורסם: 31/10/2019 מאת: צוות האתר
אתם מתכננים נסיעה ללונדון, לא משנה באם מדובר על סוף שבוע או שבוע, אחת השאלות שהרבה מאוד אנשים שואלים את עצמם זה מה לעשות לגבי התחבורה בעיר. האם עדיף להסתמך על התחבורה הציבורית, מוניות, האם להשכיר רכב או שמה בכלל לעבוד עם חברת הסעות. במאמר זה ננסה לשפוך אור על הסוגייה לסייע לכם לקבל החלטה שתהפוך את הטיול שלכם לנוח יותר ונעים יותר, טיול ללא לחצים מיותרים.

תחבורה ציבורית בלונדון
התחבורה הציבורית בלונדון הינה פתרון מושלם כמעט לכל אחד ואחת מכם, התחבורה הציבורית פרוסה בצורה נרחבת ונוחה על פני כל העיר (ומדובר על עיר עצומה, כרבע מגודל מדינת ישראל) ובאמצעות כרטיס נסיעה אחד תוכלו להשתמש באוטובוסים, רכבות תחתיות ואפילו אוטובוסים ימיים. לאלו מכם שחוששים מגודל מערכת התחבורה הציבורית או מהעובדה שהכול כתוב באנגלית נרגיע אתכם ונגיד כי עובדי התחבורה הציבורית הלונדונית הם מהנחמדים והאדיבים ביותר שפגשנו והם ישמחו לסייע לכם ולהראות לכם בדיוק לאן אתם צריכים ללכת. אם אתם עומדים לבחור באופציה זו נמליץ לכם לחקור ולהבין מה משתלם לכם יותר לטיול – כרטיס אויסטר או כרטיס נסיעה (Travel Card). מבלי להיכנס לזה רק נגיד שמשך הטיול שלכם ישפיע על הבחירה.

חברת הסעות בלונדון
מקודם דיברנו על הגודל העצום של לונדון (נחדד ונוסיף כי לחצות אותה בתחבורה ציבורית יכול לקחת כשעתיים) ואומנם קיימים בשטחה חמישה שדות תעופה אך המרחקים בין שדות התעופה לעיר עצמה הם עצומים ונסיעה יכולה לקחת בין שעה לשעתיים. בדיוק בשביל הנסיעות הללו בין שדה התעופה לעיר יש לכן את האופציה להשתמש בשירותי של נהגוס הסעות בלונדון, שהם חברה ישראלית של נהגים מקומיים דוברי עברית. בתוך העיר תוכלו להשתמש גם בשירותי חברת הסעות אך לטעמנו תעדיפו יותר להשתמש בתחבורה הציבורית המפורטת מעלה או במוניות.

השכרת רכב בלונדון
עקרונית אנחנו מאוד אוהבים לנהוג בעצמנו אך אנו מבינים כי העובדה שבאנגליה כיוון הנסיעה הוא הפוך יכולה להלחיץ אנשים רבים שיעדיפו להימנע מהחוויה המפוקפקת הזו. רק נגיד בהקשר זה שלא מדובר על משהו מסובך מידי וכי לאחר כעשרים דקות כבר תבינו את העניין ותנהגו בלי בעיה. שני דברים שיקלו עליכם הם להסתכל מה עושה הרכב שלפניכם (נגיד הוא פונה בכיכר ואתם מתכננים לפנות לאותו מקום אז פשוט תחקו אותו) וכשתבואו לשים את חגורת הבטיחות כנראה האינסטינקט שלכם יהיה הפוך ממיקום החגורה. קיימות חברות השכרת רכב רבות בכל אחד מנמלי התעופה של לונדון, כל החברות הגדולות והמוכרות ולצידן חברות מקומיות. בבואכם לבחור חברת השכרה הקפידו לשים לב לכל האותיות הקטנות כמו היכן מחזירים את הרכב, האם יש מי שיקבל אתכם בכל שעה ביום ובלילה, האם צריך להחזיר את הרכב עם מיכל מלא ושאר סעיפים שבאם לא תשימו לב אליהם השכרת הרכב תוכל להפוך לחוויה הרבה יותר יקרה מכפי שתכננתם.

לסיכום... מה עושים עם תחבורה בלונדון?
אז למעשה הצגנו בפניכם את כל האפשרויות של נסיעות ותחבורה בלונדון, עכשיו לכם נשאר להחליט מה היא דרך ההתניידות המועדפת עליכם, אנחנו רק פה להציע ולהראות את האפשרויות (ולהרגיע את אלו שיבחרו לנהוג בעצמם כי השד לא נורא וכי אין סיבה אמיתית לחשוש).
שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה