מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

בחירת חברת הסעות לחברות

פורסם: 25/02/2019 מאת: צוות האתר
שירותי הסעות מרוכזים לחברות ניתנים בימנו בנסיבות שונות ומגוונות אך בכל המקרים כמובן יש צורך לבחור בחברה הסעות אמינה ומקצועית אשר תדע להסיע את הלקוחות בצורה הנוחה והבטוחה ביותר שניתן.

מפעלים רבים לצד חברות עסקיות, ציבוריות ומוסדיות מבקשות כיום להסיע את עובדיהם אל מקום העבודה וממנה בחזרה. רבים מהם מארגנים הסעות גם לעובדי שעות נוספות. לשיטה זאת יש יתרונות רבים מאחר וכולם מגיעים לעבודה בזמן וללא איחורים, בבטחה ורעננים יותר כאשר ההוצאה הכספית לנושא נחשבת למוכרת וניתן לקזז אותה לצרכי מס. גם מוסדות לימוד רבים בישראל דואגים לשירותי הסעות לתלמידיהם לבתי הספר, לטיולים ארוכים, לסיורי יום אחד וכו'. בנוסף, מוזמנות הסעות עבור טיולים מאורגנים, לאירועי חתונה ואירועים אחרים ועוד.

נוחות לצד בטיחות מרבית

במרבית המקרים, חברת הסעות אמינה הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של מספר שנים לפחות לצד תשתית תחבורתית מסודרת לפעילותה משמע צי אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ורכבים קטנים אחרים אשר מותאמים להסעות ארוכות טווח. בכל כלי רכב המשמש להסעות ישנן מערכות שונות לרווחת הנוסע ובכלל זה מערכות מיזוג אוויר, תאורה אישית ו/או כללית, מערכות מולטי-מדיה לשמע וצפייה בטלוויזיה, מושבים מרופדים / מתכווננים, חלונות גדולים המאפשרים צפייה אל הנוף עם אפשרות להצללה וכמובן מקומות אחסון לתיקים ולמזוודות. באוטובוסים ורכבי הסעות מפוארים יותר יהיו גם מקררים ומוצרי נוחות ומותרות נוספים לרווחת הנוסעים.

מעבר לכל המרכיבים הלוגיסטיים, נושאי הבטיחות ברכבי הסעות אלו גם חשובים עד מאוד - רכבי הסעות של חברה מקצועית יהיו בעלי מערכות בטיחות מתקדמות בין היתר, מערכות לבלימת חירום, למניעת התהפכות, מצלמות רוורס, חיישני נסיעה לאחור, ומערכות בולמי הזעזועים יאפשרו נסיעה רכה ובטוחה גם על כבישים עם מהמורות. בחברת הסעות בעלת צי רכבים גדול יהיה לרוב קצין תחבורה אשר ירכז את כל הטיפולים ברכבי ההסעה. לכל רכב יש ספר שירות והוא מטופל במוסך מורשה בהתאם לצורך ולהוראות היצרן. כך, לא ייווצר מצב מסוכן שבו רכב לא עבר טיפול הכולל את בדיקות כל המערכות החשובות והבטיחותיות. בנוסף לכל אלו, חברה מסודרת מקפידה על תחלופת רכבים, כך, שבכל עת יהיו ברשותה רכבים מדגמים חדישים ומודרניים.

הדרכת נהגים

תשומת לב מיוחדת מוקדשת להדרכת הנהגים בחברות הגדולות אשר עוברים על בסיס קבוע הדרכות לגבי נהיגה נכונה וינהגו על פי כל כללי הבטיחות כאשר ברשותם מערכות ניווט חדישות המסייעות להם בבחירת המסלולים הנוחים והמהירים ביותר. נהגים בחברות ההסעות הגדולות והמובילות נדרשים להיות גם בעלי תודעת שירות גבוהה,  סבלנות וכושר הכלה רב ונכונות לשרת אנשים מבוגרים, צעירים, נכים ומוגבלים ועוד.

בחירת חברת הסעות נעשית על פי רמת השירות, ניסיון, מוניטין, המלצות אותנטיות ועל פי סקר מחירים בשוק. לרוב, כאשר השירותים הניתנים הינם טובים ומשביעים רצון אזי ההתקשרות תהיה לטווח ארוך, כך מכירים נציגי הלקוחות ונציגי חברת ההסעות אלו את אלו ומנהלי החברה אף מכירים את הצרכים והבעיות של הלקוח.

שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה