מצא מוסך קרוב:
פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

5 סיבות שאתם חייבים להתקין קודן ברכב שלכם

פורסם: 06/01/2019 מאת: צוות האתר
אם אתם תוהים ושואלים את עצמם מדוע חשוב להתקין קודן לרכב, הגעתם אל הכתבה הנכונה מכיוון שאנו מעוניינים להסביר להם את החשיבות בהתקנת קודן לרכב. ראשית כל, מדובר בפעולה חשובה מאוד מבחינה בטיחותית.
 
הקודן יכול להגן ולשמור על הרכב שלכם מפני פריצה וגניבה ומפני סכנות נוספות עליהן נפרט בהמשך. כמו כן, חשוב לדעת כי התקנת קודן ברכב הפכה לפעולה בסיסית ונפוצה כמעט בכל רכב בישראל וגם לכך סיבות הגיוניות. חשוב לדעת כמה עולה התקנת קודן לרכב ולחשב זאת עם היתרונות השונים.
 
מרבית חברות הביטוח, במיוחד הגדולות והמוכרות, מחייבות את בעלי הרכב להתקין קודן. למעשה, קשה למצוא היו חברת ביטוח שתסכים לבטח אתכם אם אין ברכב קודן או אם אתם לא מתכוונים להתקין אחד. גם אם תמצאו חברה שתסכים לכך, עליכם לקחת בחשבון כי העלויות של הביטוח יהיו גבוהות יותר ולא תמיד זה משתלם או כדאי.
 
סיבה נוספת להתקנת קודן ברכב היא העובדה כי הקודן מספק לרכבכם הגנה. למעשה, הקודן הוא אמצעי בטיחותי כמעט ראשי ברכבים פרטיים. זהו מוצר הפועל בצורה פשוטה אך מתוחכמת המצריכה הזנה של מספר ספרות או סימנים שבאמצעותם מתאפשרת התנעה של הרכב. במידה והוזנו מספרים (קוד) לא נכונים, ההתנעה לא תתאפשר. למעשה, הקודן מוריד את הסיכויים לפריצה לרכבכם באופן משמעותי.
 
מעטים יודעים אך התקנת קודם ברכב היא למעשה טקטיקת שמירה על הרכב עוד בטרם פריצתו. פושעים המחפשים לגנוב רכב, יעדיפו לעשות זאת במכוניות בהן לא מותקן קודן ולכן אחת הבדיקות הראשוניות שהם עושים זה לוודא אם ברכב מותקן קודן. כך שנוצר מצב כי הקודן יכול להרחיק את הפורצים עוד לפני שהם מנסים לפרוץ את הרכב.
 
במידה והם כבר פרצו את הרכב, קרוב לוודאי שתהליך הפריצה יתעכב משמעותית וברוב הסיכויים כלל לא יצלח מכיוון שפירוק הקודן או זיהוי הקוד כמעט בלתי אפשרי. יתרה מכך, פעמים רבות ניסיונות הפריצה לקודן הובילו להפעלת מנגנון ההתראה והאזעקה אשר יבריחו את הפורצים בוודאות.
 
בכמה מילים פשוטות ניתן לומר ולסכם כי התקנת קודן ברכב תביא לבעל הרכב תחושה של ראש שקט. במיוחד במכוניות שנחשבות "גניבות", הקודן הכרחי מאוד מכיוון שהידיעה כי הרכב שלכם "גניב" וודאי לא מרגיעה אתכם ומשאירה אתכם מתוחים.
 
באמצעות התקנת קודן ברכב תוכלו להעניק לעצמכם שקט נפשי והידיעה כי פריצת הרכב שלכם מסובכת בהחלט יכולה להרגיע את בעל הרכב. לסיכום, הקודן הוא חלק קטן ומשמעותי מאוד בכל רכב – הרבה יותר קל להבהיר מדוע צריך להתקין קודן מאשר למה לא. הקודן מגן על הרכב, מונע פריצות מראש, הוא תנאי במרבית חברות הביטוח ומעניק לבעלי הרכב תחושה בטוחה יותר גם מבחינה נפשית וגם בהיבט היום יומי.


שתף ברשתות חברתיות:  

תגובות למאמר  ( תגובות) 

הוסף תגובה