פרסם מודעה חינם!
מצא מוסך קרוב:
הצטרף לרשימת תפוצה:
ניתן להסיר את ההשתתפותך בכל עת.

מאמרים

איתור צמיג מתאים לרכב לנסיעה בטוחה
כך, במידה ומדובר באופנוע, חשוב שהצמיגים יהיו בעלי רדיוס המתאים לפניה בזווית בעוד צמיגי משאית הם עבים וגדולים ומיועדים למעמס כבר. חשוב לבחור בסוג הצמיג הנכון בעבור כלי הרכב שלכם בכדי להוציא ממנו את המרב וכמובן לשמור על בטיחות הנוסעים ולחסוך בהוצאות הדלק והאחזקה. את המידע בנוגע לסוג הצמיג המתאים לכלי הרכב שלכם ומידותיו ניתן למצוא בספר הרכב או על גבי מדבקה הממוקמת בדרך כלל באזור דלת הנהג. החלפת צמיגים תבוצע בפנצ'ריה מוסמכת על ידי בעל מקצוע מנוסה.
להמשך קריאה 
גגונים לרכב - מדריך מיוחד
סיקור מיוחד אודות סוגי הגגונים המובילים לרכב והשימושים הבולטים בהם, בין גגון ייעודי לגגון אוניברסלי, איזה גגון עדיף לבחור ולאילו צרכים וכן גם על תוספות מיוחדות לגגונים.
להמשך קריאה 
שיעורי נהיגה בישראל - תמונת מצב
עומדים בפני הגיל שמותר להוציא רישיון ורוצים כבר להתחיל לקחת שיעורי נהיגה? ריכזנו עבורכם טיפים לגבי 2 סוגי רישיונות פופולריים - פרטי ומשא קל.
להמשך קריאה 
נקודות חשובות בעסקת ליסינג תפעולי
סיקור מקצועי מיוחד המפרט את הנקודות המרכזיות שכדאי לדעת בעת ביצוע עסקת ליסינג תפעולי - נושא ההחכרה, השימוש, העברת הבעלות, היתרונות החשבונאיים, המימון ועוד.
להמשך קריאה 
הנקודות החשובות שיש לשים לב אליהן בעת רכישת מונית
על מה כדאי לשים לב כשאנחנו רוצים לרכוש מונית חדשה? סיקור מיוחד בנושא עם טיפים חשובים לכל נהג מונית צעיר וחדש ותחום.
להמשך קריאה 
טיפים לרכישת רכב חדש מפי מנכ"ל סונול ניר גלילי
רוצים לקנות רכב חדש? כדאי לכם לקרוא את הטיפים של מנכ"ל סונול ניר גלילי שבתפקידו הקודם ניהל את חברת הליסינג שלמה סיקסט - וכך להגיע לאופציה המיטבית עבורכם.
להמשך קריאה 
על חרדת נהיגה ואפשרויות טיפול
מהי למעשה פוביה (חרדה) מנהיגה, מהם התסמינים הנלווים השונים, הגורמים להופעתה ועל אפשרויות הטיפול כיום בחרדה זו - מדריך מיוחד בנושא.
להמשך קריאה 
טיפים לבחירת האופנוע החדש
בין אם יש לכם רישיון אופנוע חדש ואתם משתוקקים לצאת לכביש, ובין אם מחליפים את הדגם הישן בחדש, הדילמות די דומות. אתם לא לגמרי בטוחים איזה אופנוע נכון לכם, במה כדאי להתמקד ואיך אפשר לחסוך בעלויות, אם בכלל. כדי לעזור לכם לבחור קצת יותר נכון, הנה כמה טיפים חשובים.
להמשך קריאה 
מה היתרונות במוסך מורשה?
במאמר הבא נסביר מה הם היתרונות בטיפול ברכב במוסך מורשה של היצרן. כנסו לקריאת המאמר המלא.
להמשך קריאה 
רכבי יוקרה המובילים לשנת 2018
זה לא משנה כמה שעות אתם מבלים בכל בוקר בדרך לעבודה בפקקים, כי בכל מקרה, אם אתם יכולים לקנות לעצמכם רכב יוקרתי אחת ולתמיד, אז למה שלא תעשו זאת? זה נכון שגם רכב פשוט יותר יעשה את העבודה וייקח אתכם לכל מקום, אך אם אפשר לנסוע ברכב משוכלל ויפה יותר, אז למה לא?
להמשך קריאה 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  >